دانلود لیست قیمت و محصولات  

معرفی سینا باکس  

سینا باکس(سینا الکترونیک) از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین انواع جعبه، قاب، باکس و کاور دستگاه های الکترونیک و صنعتی آغاز کرد . سیناباکس با ارایه انواع کاور و جعبه های الکترونیک پلاستیکی و فلزی و تلفیقی از پلاستیک و فلز سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به تولید دستگاه های الکترونیکی داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی استان آذربایجان شرقی و برخی استانهای کشور از جمله، شیراز، مشهد، اصفهان، قزوین و تهران را به دست آورد.
این کسب و کار با عنوان تجاری سینا باکس فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقشی، هرچند کوچک در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.
خوشحالیم که علاوه بر رشد فزاینده تولید قاب و جعبه تاکنون توانسته ایم همه ساله علاوه بر توسعه بازار به توسعه و تنوع محصول و ارتفاع کیفی محصولات متمرکز و توفیقات خوبی را از بازخوردهای مشتریان خوبمان می گیریم، برسیم. 

امیدواریم که با تولید و تامین قاب و جعبه با قیمت، کیفیت، حجم و خدمات مناسب و قابل قبول مشتریان محترم در داخل کشور بتوانیم به بازارهای کشورهای همسایه نیز وارد شویم. 

از طرح ها و برنامه آتی مجموعه سیناباکس توسعه فعالیت های جانبی مرتبط با صنعت الکترونیک و نیازهای جانبی مرتبط با قاب و جعبه است. 
مجموعه سینا باکس در حال حاضر بیش از 120 محصول در زمینه کاور ماشین آلات و دستگاه های الکترونیک دارد و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم.

نمایندگی رسمی تعدادی از شرکتهای تولید در زمینه باکس، جعبه و قاب را دارا بوده و واردات کالاهای مرتبط در این زمینه از جمله فعالیتهای سینا باکس است. 

وجود پرسنل مجرب و با سابقه در امر تولید کاور و جعبه های مورد نیاز ماشین آلات و تجهیزات الکترونیکی در کارخانه و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.

برخی کاربرهای جعبه های تولیدی و قابل عرضه در فروشگاه:

تجهیزات برقی و الکترونیکی، ماشین آلات صنعتی، محافظ های الکترونیکی، ماشین آلات مواد غذایی و لوازم خانگی، تخهیزات برقی خودروها، دیمرها، شمارنده ها، فلاشرها، تایمرها، منبع تغذیه، ترانس های تقویتی افزاینده و کاهنده ها و . . . .

Electronic Enclosures and Boxes from SinaBox 

SinaBox is a premier manufacturer of off-the-shelf plastic electronics enclosures and electrical boxes for OEM's in a variety of industries. Our enclosures are made from high-quality materials including: plastic, aluminum, steel and stainless steel. Designed for a variety of applications and environments, our catalog of electronics enclosure solutions range from waterproof NEMA-rated electrical enclosures to basic indoor potting boxes.

Customer service is our top priority and speed is our promise. Stock orders placed before 12pm EST M-F ship same or tommarow day. Customized orders with CNC machining and digital printing ship within 1-3 weeks. We continue to innovate and expand our product line of plastic enclosures and industrial metal boxes as well as our value-add services to ensure they meet the needs of electronic engineers and designers. We offer over 300 variations of off-the-shelf metal and plastic enclosures to ensure you can find your perfect fit. 

Our knowledgeable customer service representatives are available to answer questions, and our engineering team can answer any highly-technical questions. Reliable and fast, working with us is easy.

SinaBox has served the electronics industry since 1996, so we can be your trusted partner today and into the future.

آدرس و شماره های تماس با سینا باکس:

( لطفا اسکن کنید و به Contact list خود اضافه نمایید )

کد مشخصات فروشگاه- اسکن کنید

سینا باکس(سینا الکترونیک سابق)- فروشگاه عرضه محصولات

تبریز- سه راه امین- پاساز چهل ستون جدید- طبقه هم کف -

موقعیت جغرافیایی فروشگاه در گوگل مَپ google maps 

آدرس جستجو در گوگل مَپ: SinaBox

مدیر فروشگاه: فیروز پورقاسمی تلفن همراه: 09141025009 

هماهنگی سفارشات و احیاناً ارسال طرح و درخواست نمونه:

تماس در واتساپ: 09141025009


کـد پســــتی:   5138863363 
تلفن/ فاکس: 041-35537838

آدرس ایمیل: info@sinabox.ir

مصنوعات فلزی سینا باکس-  کارخانه

موقعیت کارگاه در گوگل مَپ GOOGLE MAPS

آدرس جستجو در گوگل مَپ: SinaBoxWorkShop

تبریز- جاده تبریز تهران- بالاتر از پلیس راه- کیلومتر 22- پشت شرکت کن تایر

مدیــــــر کــــــارگـــــاه: بهروز پورقاسمی تلفن همراه: 09144120176 

لیست امکانات و تجهیزات تولیدی:

دستگاه برش لیزر ورق های فلزی تا 120 میلیمتر

4 دستگاه پرس از 12 الی 40 تنخ

خم کاری(یک دستگاه پرس بریک با دهانه 2 متر و هکذا یکدستگاه خم کن دستی)، انواع پرس دستی برای خمکاری های پیچیده و متنوع و برای سوراخ کاری

6 دستگاه نقطه جوش پنوماتیک

چند دستگاه گیوتین یا قیچی برقی و دستی

خم و برش لوله، جوش کاری Co2، برش فلزات و MDF، فرم دهی به ورق های فلزی

 یک دستگاه تراش 1 متری

 2 عدد باکس کوره رنگ با سایر تجهیزات از جمله رنگ پاش و وکیوم برای رنگ کاری پودری الکترواستاتیک و رنگ مایع(انتخاب با نظر مشتری)

دو دستگاه تزریق پلاستیک

بیش از 70 قالب متنوع برای جعبه های عمومی و تخصصی پلاستیکی

از جمله امکانات کارگاه می باشد که کاملاً تحت مدیریت فروشگاه و برای مشتریان در حال خدمات دهی می باشد


طراحی سایت : شهرام حیدرحقی