دانلود لیست قیمت و محصولات  

معرفی فروشگاه سینا باکس  

فروشگاه سینا باکس از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین انواع جعبه، قاب، باکس و کاور دستگاه های الکترونیک و صنعتی آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع کاور و جعبه های الکترونیک پلاستیکی و فلزی و تلفیقی از پلاستیک و فلز سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به تولید دستگاه های الکترونیکی داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی استان آذربایجان شرقی و برخی استانهای کشور از جمله، شیراز، مشهد، همران، و تهران را به دست آورد.
این فروشگاه با عنوان تجاری سینا باکس فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.

مجموعه سینا باکس در حال حاضر با بیش از 120 محصول در زمینه کاور ماشین آلات و دستگاه های الکترونیک دارد و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم.

نمایندگی رسمی شرکت گروه صنعتی بهار و تعدادی شرکتهای تولید در زمینه باکس، جعبه و قاب را دارا بوده و واردات کالاهای مرتبط در این زمینه از جمله فعالیتهای این فروشگاه است. 

وجود پرسنل مجرب و با سابقه در امر تولید کاور و جعبه های مورد نیاز ماشین آلات و تجهیزات الکترونیکی در کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.

برخی کاربرهای جعبه های تولیدی و قابل عرضه در فروشگاه:

تجهیزات برقی و الکترونیکی، ماشین آلات صنعتی، محافظ های الکترونیکی، ماشین آلات مواد غذایی و لوازم خانگی، تخهیزات برقی خودروها، دیمرها، شمارنده ها، فلاشرها، تایمرها، منبع تغذیه، ترانس های تقویتی افزاینده و کاهنده ها و . . . .

آدرس و شماره های تماس با سینا باکس:

( لطفا اسکن کنید و به Contact list خود اضافه نمایید )

کد مشخصات فروشگاه- اسکن کنید

سینا باکس(سینا الکترونیک سابق)- فروشگاه عرضه محصولات

تبریز- سه راه امین- پاساز چهل ستون جدید- طبقه هم کف -

موقعیت جغرافیایی فروشگاه در گوگل مَپ google maps 

آدرس جستجو در گوگل مَپ: SinaBox

مدیر فروشگاه: فیروز پورقاسمی تلفن همراه: 09141025009 

تماس در واتساپ: 09143010498

تماس در واتساپ: 09144171527

کـد پســــتی:   5138863363 
تلفن/ فاکس: 041-35537838

آدرس ایمیل: info@sinabox.ir

مصنوعات فلزی سینا باکس- کارگاه تولید

موقعیت کارگاه در گوگل مَپ GOOGLE MAPS

آدرس جستجو در گوگل مَپ: SinaBoxWorkShop

تبریز- جاده تبریز تهران- بالاتر از پلیس راه- کیلومتر 22- پشت شرکت کن تایر

مدیــــــر کــــــارگـــــاه: بهروز پورقاسمی تلفن همراه: 09144120176 

تلگرام 09336830563

لیست امکانات و تجهیزات کارگاهی:دستگاه برش لیزر ورق های فلزی تا 120 میلیمتر، 4 دستگاه پرس از 12 الی 40 تن، خم کاری(یک دستگاه پرس بریک با دهانه 2 متر و هکذا یکدستگاه خم کن دستی)، انواع پرس دستی برای سوراخ کاری، 6 دستگاه نقطه جوش پنوماتیک، گیوتین برقی و دستی، خم و برش لوله، جوش کاری Co2، برش فلزات و MDF، فرم دهی به ورق های فلزی، یک دستگاه تراش 1 متری، 2 عدد باکس کوره رنگ با سایر تجهیزات از جمله رنگ پاش و وکیوم برای رنگ کاری پودری الکترواستاتیک و رنگ مایع(انتخاب با نظر مشتری)، دو دستگاه تزریق پلاستیک و بیش از 50 قالب متنوع برای جعبه های عمومی و تخصصی پلاستیکی از جمله امکانات کارگاه می باشد که کاملاً تحت مدیریت فروشگاه و برای مشتریان در حال خدمات دهی می باشد


طراحی سایت : شهرام حیدرحقی